دسترسی شما به این مطلب و مشاهده آن محدود شده است چرا !


لیناسافت در راستای گسترش و ارایه خدمات متنوع بخشی از مطالب سایت را بصورت اشتراکی در سایت نمابانگ درج کرده است. برای دسترسی به برخی مطالب در سایت ممکن است از شما درخواست اعتبار ویژه شود که می باید مطابق توضیحات و راهنمایی زیر یک حساب کاربری ویژه تهیه و سپس از این مطالب استفاده کنید.

این هزینه صرفا با توجه به گران شدن هزینه سرور های سایت ،نگهداری،هزینه های جاری دیگر به عنوان هزینه حمایتی از جانب شما محسوب می شود . لذا اگر مطالب رایگان نیست پوزش ما را پذیرا باشید ،چرا که دیگر به ارایه مطالب رایگان در زمینه های فوق نیستیم و امید است با تهیه اعتبارات زیر لیناسافت را در ادامه راه خود حمایت کنید.


خرید عضویت ویژه نمابانگ :

شما با خرید عضویت یک ماهه می توانید به آرشیو بزرگ افکت های صوتی سایت نمابانگ، با کیفیت بالا استودیویی جهت تدوین و ساخت انواع برنامه های رادیویی و تلویزیونی دسترسی داشته باشید. کلیه افکت ها و موسیقی های ساین نمابانگ بصورت دسته بندی یا موضوعات و اطلاعات کامل هر افکت صوتی ارایه می شود تا راهکاری باشد برای غلبه بر مشکل داشتن آرشیو افکت صوتی مرتب در استودیو های تولید برنامه.  

خرید اشتراک ماهیانه سایت ۸۰ هزار تومان

 

قبل از ثبت نام در سایت و تهیه عضویت ویژه به نکات زیر توجه کنید :

  • هزینه اشتراک ماهیانه سایت ۸۰ هزار تومان می باشد که عضویت شما تنها بعد از خرید این تعرفه روی نام کاربری شما فعال می شود . لذا تنها با عضویت ساده در سایت نمی توانید به مطالب سایت دسترسی داشته باشید بنابرین قبل از تهیه عضویت ویژه حتما از این بخش ثبت نام خود را انحام دهید.
  • بعد از تهیه عضویت شما مجاز هستید در هر بار تنها با یک آی پی وارد سایت شده و از مطالب استفاده کنید . استفاده همزمان چند سیستمی و کاربری از حساب کاربری خریداری شده باعث مسدود شدن آن می شود.
  • هر نوع سوال و موارد احتمالی را از طریق شماره های درج شده روی سایت پیگیر و پرس و جو کنید.